Takı Takmanın En Kolay Yolu

Düğün kesesi sayesinde sizler, hediye takılarınızı evlenen çiftlerimizin açmış olduğu online altın kesesine gönderme işlemini güvenle yapabilirsiniz.

Online Takı Hizmetini Sizlere Sunuyoruz

Takı Takmak İçin Endişelenmeyin

Düğün Kesesi sayesinde sizler, hediye takılarınızı evlenen çiftlerimizin açmış olduğu online altın kesesine gönderme işlemini güvenle yapabilirsiniz. Düğünden sonra ise çiftimiz sizlerden gelen altınları zahmetsizce teslim alır. Düğüne gelemeyen veya düğünü ziyaret edip takı törenini beklemek istemeyen düğün katılımcıları bu platform ile internet erişimlerinin olduğu herhangi bir yerde düğün sahiplerine hediyelerini online olarak takabilirler.

Ücretsiz Üye Ol

Düğününüzü ve Mutluluğunuzu Ertelemeyin

Düğün Kesesi online takı hizmetini sizlere sunmaktadır. Uygulamamız kese açan düğün sahiplerine hediye altın transferi için kullanılır. Dijital dünyanın her alanda kullanılır olması ve zaman israfının önlenmesi temel amacımız. Sizler de, pandemi dönemi sebebiyle sosyal mesafemizi korumamız ve kalabalık ortamlardan kaçmamız gereksinimiyle düğün sahiplerine hediyelerinizi güvenle gönderebilirsiniz.

Düğün Kesesi'ni Neden Tercih Etmelisiniz?

Düğün Kesesi Coşkun Kuyumculuk Güvencesi ile Hizmet Vermektedir.

Ayşe ve Ali düğün yapmayı planlamaktadır fakat pandemi sebebi ile kalabalık bir düğün istememektedirler ya da takı merasimlerini kolay bir şekilde düğün kesesi ile gerçekleştirmek istemektedirler. Bu sebeple Düğün Kesesi platformuna beraber üye olurlar. Ayşe ve Ali platforma üye olmak için ayrı ayrı kendi telefonlarından aldıkları SMS onayı ile online keselerini oluştururlar.

Bu kese oluşturulduktan sonra dijital davetiye, sistem tarafından paylaşıma sunulur. Ayşe’nin yurt dışındaki ya da bizzat düğüne katılamayacak diğer akrabaları dijital davetiye ile isterlerse altın kurunu takip edip uygun bir zaman diliminde, isterlerse davetiye ellerine geçtikten hemen sonra hediye altınını online alışveriş yapar gibi satın alıp Ayşe ve Ali’nin düğünleri için oluşturdukları online keseye aktarımını sağlarlar.

Diğer Tanıtım Videolarımız