Düğün Kesesi Hakkında En Çok Merak Edilenler

Nasıl kese açılır

Nasıl Kese Açılır?

Merhabalar, kese açabilmeniz için öncelikle eşiniz ile beraber dugunkesesi.com’a üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminden sonra eşlerden birisi kese açma talebinde bulunabilir. Kese aç (Organizasyon Oluştur) butonuna bastıktan sonra sırasıyla;
- Organizasyon türü,
- Kese adı,
- Organizasyon tarihi, saati ve yeri,
- Ve gerekiyorsa davet edilecek misafirlere bir mesaj göndermek için son kutucuğa istedikleri mesajını,
- Son olarak davetiye fotoğrafını,
ekleyip kaydet butonuna basarak keselerini kaydedebilirler. Ardından keseniz başarıyla açıldı bildirimini göreceksiniz. Keseniz başarıyla oluşturulma aşamasına geçmiş demektir. Kese bilgilerinin girilme işleminden sonra sizden daha önce dugunkesesi.com’a üye olmuş eşinizi seçmeniz “Henüz eşinizi seçmiş değilsiniz. Düğün kesesini açmak ve diğer işlemler için lütfen aşağıdaki butona basarak eşinizi belirleyin.” bu bildirim ile istenecektir. “Eşini Seç” butonu ile eşinizin TC’sini girmeniz istenecektir.
Bu işlemden sonra eşinizin profilini görüntüleyip “Talepte Bulun” butonuna basarak eşinizi seçeceksiniz. Eşinize giden mailden sizin eş talebinizi görebilecektir ardından “Kabul Et” butonuna basarak sizinle eş olduğunu teyit etmiş olacaktır. Son işlem olarak sistem kesenize onay verdikten sonra keseniz açılacaktır. Hayırlı uğurlu olsun, tebrik ederiz.

Nasıl Hediye Gönderebilirim?

Merhabalar, öncelikle dugunkesesi.com’a üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemimiz tamamen ücretsiz olup siz değerli kullanıcılarımızın hediyelerini kolaylıkla takip edip gönderebilmek için istemekteyiz. Üyelik işleminden sonra hediye etmek istediğiniz ilgili ürünün altında bulunan “Hediye Et” butonuna basarak ürünü daha detaylı görüntüleyebilirsiniz. Bu işlemden sonra ürünün altında çıkan “Kese Seç/Değiştir” butonuna basarak dilerseniz manuel olarak dilersiniz ise size gelmiş olan online davetiye kodu ya da linki ile istediğiniz keseyi görüntüleyebilirsiniz. Kese bulunduktan sonra tekrar hediyenizi görüntüleyeceğiniz ekrana yönlendirileceksiniz. Burada “Not Ekle”, “Keseyi Gör” ve “Kese Seç/Değiştir” butonlarından tekrar işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz. İşleminizi onaylıyorsanız aşağıda “Şimdi Öde” butonuna basarak aynı online alışveriş yapar gibi hediye altınınızın ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun, hediye takma işleminiz başarı ile gerçekleşmiştir. Hediye gönderdiğiniz kese sahibi kesesinde sizin hediyenizi görüntüleyebilecektir.

Nasıl hediye gönderirim
Düğünüm yaklaşıyor

Düğünüm Yaklaşıyor İlk Yapmam Gereken Nedir?

Merhabalar, düğününüzde sevdiklerinizden hediye altınlarınızı güvenle alabilmek için yapacağınız ilk işlem eşiniz ile beraber üyelik oluşturup ortak bir kese açmak. Kese açma işlemini gerçekleştirdikten sonra adımları takip ederek kese URL’sini (adını ve kodunu) sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Takılarımı Nasıl Teslim Alacağım?

Merhabalar, sizin belirlediğiniz kese kapanma tarihinden sonra keseniz kapanmaktadır. Keseniz kapandıktan sonra size en yakın Coşkun Kuyumculuk ve Mücevherat şubesine eşiniz ile beraber giderek takılarınızı fiziki olarak teslimini gerçekleştirebilirsiniz.

Nasıl hediye gönderirim
Düğünüm yaklaşıyor

Düğünüme Gelecek Davetlilere Kesemin Haberini Nasıl Ulaştıracağım?

Merhabalar, kesenizi oluşturduktan sonra sizler için online davetiyenizi, kesenizin URL’sini, adını ve kodunu da oluşturmuş olacağız. Bu oluşturulan bilgileri rahatlıkla sevdiklerinizi gönderebilir ve hediye altınlarınızı kesenize isteyebilirsiniz.

Takılarım Nasıl Takılacak?

Merhabalar, kesenizi oluşturduktan sonra sevdiklerinize göndermiş olduğunuz URL sayesinde doğrudan sizin kesenize ulaşabilecekler. Kendileri de dugunkesesi.com’a üye olduktan sonra kesenize altın gönderme (takı takma) işlemini rahat bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir.

Nasıl hediye gönderirim
Düğünüm yaklaşıyor

Takılarımı Nereden Takip Edebilirim?

Merhabalar, kesenizi oluşturduktan sonra kendi profil ekranınızdan 7/24 hediye takılarınızın takibini güvenle yapabilirsiniz.